Wednesday, April 3, 2013

Shpati pas Aferdites, ne shoqeri me Samanten

Këngëtari Shpat Kasapi deri tani është ai që ka folur për ndarjen nga modelja Afërdita Dreshaj. Por, të gjithë kanë kuptuar se ka qenë largësia dhe fotot e publikuara të ish- të dashurës së tij shkaku kryesor.
Por, këngëtari tashmë është beqar dhe nuk do të thotë që duhet të rrijë pa shoqërinë e femrave të bukura.


Ja ku zbulojmë se Shpati është me këngëtaren e ëmbël Samanta Karavello dhe duken si një çift simpatik, megjithëse ajo që dimë ne është se të dy këngëtarët kanë qenë të ftuar në një koncert në Itali. M.GJ.

No comments:

Post a Comment