Sunday, April 28, 2013

E dashura Ronaldos që po vazhdon ta qmend botën
Si një prej femrave më tërheqëse në sipërfaqen e Tokës dhe një prej modeleve më të suksesshme ndonjëherë, nuk është çudi që Irina Shayk është e preferuara e shumë shtëpive të modës.
Së fundmi, markave të shumta që 27-vjeçarja, e dashura e Cristiano Ronaldos ka reklamuar, ju shtua edhe shtëpia kanadeze e modës, “Dynamite”.
Në imazhet e fundit të sapopublikuara, edhe një herë më shumë, këtë herë pa ndihmën e veshjeve intime, Irina rikthehet të tregojë format e saj të pabesueshme.

No comments:

Post a Comment