Friday, April 12, 2013

Timbaland pershendet Bleonen per performancen ne X Factor

Se kishit merak juve! Ja, Bleona thote bashkepunova me Timbaland, po Timbalandi nje fjale nuk e thote per Bleonen! Na, plasni! Pardje, kantautori i njohur nepermjet llogarise ne Twitter i ka bere thirrje te gjithe fansave te tij qe te shikojne performancen e kengetares shqiptare ne X Factor Albania duke pershendetur Bleonen dhe duke postuar videon e performances se saj nga programi.

No comments:

Post a Comment