Wednesday, May 1, 2013

Ray J publikon disa qaste në shtrat me Kim Kardashian (VIDEO)


sh i dashuri i Kim Kardashian ka ngacmuar partnerin aktual të 32-vjeçares, Kanye West, në këngën e tij më të fundit duke e titulluar “I Hit It First’ (Unë e “godita” i pari) duke iu referuar lidhjes që ka pasur me vajzën e pasur para 10 vitesh.
Ray J ka regjistruar një video erotike me Kim Kardashian dhe ka vendosur që këtë gjë t’ia kujtojë reperit të famshëm tani që ajo po pret një fëmijë prej tij

No comments:

Post a Comment