Wednesday, May 1, 2013

Adelina Tahirit nuk i mbushet mendja qe s’di te kercej
Kur u eliminua nga “Dancing with the Stars” ne Shqiperi, Adelina Tahiri menjehere u ankua per menyren e votimit blla blla blla, duke treguqr qarte qe nuk i pelqeu largimi i saj i hershem nga gara. Me pas ajo vendosi te merrte pjese dhe ne versionin maqedonas te ketij programi vetem per tu eliminuar serisht pas disa javeve.
Normale qe dhe ky eliminim nuk i pelqeu kengetares e cila po dhe si ne Shqiperi, filloi te ankohej se programi ishte i montuar blla blla blla.Vecse ndryshe nga organizatoret shqiptare, ata maqedonas kane vendosur ta hedhin ne gjyq kengetaren per keto akuzime. Tani e dashte dhe ben ene Kosova nje konkurs kercimi se si thone – e treta e verteta! Une te isha si kjo (meqense e paska kaq fiksim cmimin e pare ne kete spektakel), per kengen e re do beja nje video sikur merrja pjese ne DWTS ne Amerike dhe me japin cmimin e pare. Te plasnin nga inati keta pastaj!  Revista Albaniac

No comments:

Post a Comment